Sprzątanie domków letniskowych BELGIA

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez a.bialka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sprzątanie domków letniskowych BELGIA

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp.z o.o. ( nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osoby do pracy przy sprzątaniu domków letniskowych w Belgii.

Praca w różnych godzinach. Projekt od marca do września.

Główny zakres obowiązków:
- sprzątanie domków letniskowych, pomieszczeń sanitarnych ( toalety, prysznice, baseny), pomieszczeń z zapleczem kuchennym;
- pomoc na stołówce;
- utrzymanie terenu parku w czystości.

Wymagania:
- doświadczenie na ww.stanowisku;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego ( warunek konieczny!);
- preferowane są osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne, bez nałogów,
- dyspozycyjności,
- mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- organizację wszelkich niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Belgi,
- zakwaterowanie (bezpłatne),
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Mapa GliwiceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzątanie domków letniskowych BELGIA

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję