Rekruter w agencji pracy

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez Pronobel (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Rekruter w agencji pracy

Pronobel Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Rekruter

Praca w Gliwicach

Obowiązki:

- samodzielne prowadzenie rekrutacji,
- prezentowanie oferty pracy,
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
- zarządzanie bazą danych osób rekrutowanych.

Wymagania:

- min. roczne doświadczenie w kontakcie z klientami,
- kultura osobista,
- samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- bardzo dobra obsługa pakietu MS Office / Open Office,
- otwartość i komunikatywność,
- umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- duże perspektywy rozwoju zawodowego,
- pracę w młodym i doświadczonym zespole.

W tytule wiadomości należy koniecznie wpisać: REKRUTACJA14 + imię i nazwisko.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: praca[małpa]pronobel.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mapa GliwiceProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Rekruter w agencji pracy

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję