PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI - LUBLINIEC

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez rekrutacja57 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI - LUBLINIEC

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, polskiego producenta wykładzin PCV, poszukuje kandydatów na stanowisku:

PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI
Miejsce pracy: Lubliniec

Zakres obowiązków:
wsparcie procesu produkcji
pomoc przy konfekcjonowaniu towarów
transport wyrobów i odpadów produkcyjnych
nadzór nad maszynami produkcji i środkami transportu wewnętrznego

Poszukujemy kandydatów:
zmotywowanych, dobrze zorganizowanych i sumiennych
gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym
mile widziane uprawnienia na wózek widłowy lub suwnice
doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
pracę w stabilnej i renomowanej firmie
możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
możliwość pogłębiania swojej wiedzy poprzez udział w kursach i szkoleniach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem formularz klikając na link : bit.ly/Produkcja_Lubliniec lub na adres: rekrutacja(malpa)jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Mapa GliwiceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI - LUBLINIEC

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję