Pracownik produkcyjny

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez a.bialka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik produkcyjny

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp.z o.o. ( nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta, firmy zajmującej się produkcją ekspozytorów reklamowych i opakowań, osób do pracy w Gliwicach na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI (praca na Gliwickiej Strefie Ekonomicznej)

Główne zadania:

- składanie opakowań i ekspozytorów reklamowych z tektury;

- prace manualne przy produkcji;

- obsługa narzędzi na stanowisku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

- zdolności manualnych, dbałości o szczegóły;

- dyspozycyjności;

- umiejętności pracy w zespole;

- pozytywnego nastawienia do pracy.

Oferujemy:

- pracę w systemie jednozmianowym (6-14:15, 15:15);

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia ze wszystkimi odprowadzanymi składkami;

- pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Mapa GliwiceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik produkcyjny

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję