Płatna praktyka w dziale kadr

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez rekrutacja64 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Płatna praktyka w dziale kadr

Firma Irsi oferuje - Płatną praktykę w dziale kadr

Praca w Gliwicach (Śródmieście)

Zakres obowiązków:

- wspieranie bieżących prac działu kadr,
- sporządzanie dokumentów kadrowych.

Wymagania:

- gotowość do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

- płatną praktykę,
- pracę wśród doświadczonych pracowników w dobrze prosperującej firmie,
- możliwości rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji wraz z dopiskiem KAD/PRA/SI23 - Imię - Nazwisko.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mapa GliwiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Płatna praktyka w dziale kadr

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję