Opiekun/ka dla starszego Pan lubiącego podróże-Dusseldorf

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez Centrum pracy 24 (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun/ka dla starszego Pan lubiącego podróże-Dusseldorf

Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.
W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STRASZEGO PANA LUBIĄCEGO PODRÓŻE-Dusseldorf
Opis zlecenia:
Pan
81 lat
170 cm
78 kg
porusza się przy balkoniku
osłabienie starcze
początkowa demencja
problemy z orientacją
Podopieczny jest osobą miłą i spokojną. Jest emerytowanym kolejarzem w związku z tym bardzo lubi podróżować tramwajami oraz pociągami.
Zakres obowiązków:
kompleksowa opieka
pomoc w pracach domowych
pomoc w higienie ciała
pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
przygotowywanie posiłków
zakupy
Wymagania:
znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
doświadczenie w opiece
miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
legalną pracę
bezpieczeństwo zatrudnienia
wynagrodzenie 1100 Euro netto
możliwość zdobycia cennego doświadczenia
atrakcyjne wynagrodzenie
zwrot kosztów przejazdu
MIEJSCE PRACY: Dusseldorf
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 15.11.2014
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Mar/11/2014

Mapa GliwiceProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun/ka dla starszego Pan lubiącego podróże-Dusseldorf

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję