Operator maszyn

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez praca.gliwice1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator maszyn

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: GLIWICE
Nr ref.: OM/BG/10

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn produkcyjnych
Kontrola jakości wyprodukowanych części

Wymagania:
Wykształcenie minimum zawodowe
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku
Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową
Otwarte i przyjazne środowisko pracy
Dofinansowanie do posiłków w stołówce na terenie zakładu
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z podaniem nr ref.: OM/BG/10 w temacie wiadomości.

Zapraszamy również do nowo otwartego biura Gi Group w Gliwicach: ul. Gustawa Eiffel'a 10 Gliwicka Strefa Ekonomiczna
tel. 604-104-474/ 665-120-130

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Mapa GliwiceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator maszyn

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję