ODSZKODOWANIA

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez Odszkodowania (osoba prywatna) -

ODSZKODOWANIA

Pełna treść ogłoszenia ODSZKODOWANIA

Naszym celem jest wspieranie osób poszkodowanych w wypadkach. Kancelarię tworzą prawdziwi fachowcy w zakresie ubezpieczeń. Są to biegli rzeczoznawcy sądowi, osoby z doświadczeniem zawodowym w zakresie likwidacji szkód, ubezpieczeń, prawnicy.

Zatem, jeśli tylko:

* Przytrafił Ci się wypadek
* Twoje mienie uległo zniszczeniu
* Towarzystwo ubezpieczeniowe nie wypłaciło Ci odszkodowania
* Uważasz, że decyzja firmy ubezpieczeniowej była dla Ciebie krzywdząca

Skontaktuj się z nami !

Mamy niezbędną wiedzę i umiejętności do skutecznego reprezentowania naszych Klientów wobec towarzystw ubezpieczeniowych.

Kancelaria Odszkodowania-Doradztwo Jacek Stasiak reprezentując swojego klienta wobec towarzystwa ubezpieczeniowego, oddaje mu do dyspozycji całą swoją energię, wiedzę i doświadczenie.

W kontakcie z firmą ubezpieczeniową człowiekowi brutalnie doświadczonemu przez los brakuje nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale i zwykłej pewności siebie. Często po dramatycznych przejściach brakuje mu siły i determinacji. Ponadto mało kto, ma ochotę wracać myślą do nieprzyjemnych wydarzeń z przeszłości. Dlatego zazwyczaj łatwo ofiara wypadku przystaje na zaproponowanym mu odszkodowaniu, choć często jest to zaledwie część tego, co mu się słusznie należy. Reprezentowanie klientów wobec towarzystw ubezpieczeniowych to nasz zawód i nasza pasja. Znamy się na tym, a pomaganie ludziom daje nam ogromną satysfakcję, dlatego właśnie jesteśmy tak bardzo skuteczni o czym świadczą różnego typu nagrody.

Możesz na nas polegać. Jeśli masz problem z towarzystwem ubezpieczeniowym, skontaktuj się z nami koniecznie. Zawsze i wszędzie gwarantujemy skuteczną, profesjonalną pomoc.


Pamiętaj !

NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH

Nasze wynagrodzenie to prowizja od kwoty uzyskanej dla naszego Klienta,
to właśnie motywuje nas do szybkiego zakończenia sprawy

Powierz profesjonalistom dochodzenie
swoich roszczeń ubezpieczeniowych!

Szkody osobowe

* zadośćuczynienie za doznaną krzywdę
* zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji opieki osób trzecich
* zwrot kosztów nabycia protez i innych aparatów
* zwrot utraconych zarobków i innych korzyści
* zwrot kosztów przygotowania do zawodu
* zwrot kosztów pogrzebu
* uzyskanie renty

KONTAKT:

Kancelaria Prawna
tel. 0 505 248 277
Infolinia : 032 790 53 33

Fax: 032 790 53 08

Mapa GliwiceProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - ODSZKODOWANIA


Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gliwice City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj