Monter instalacji C.O., wentylacji i klimatyzacji

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez a.bialka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter instalacji C.O., wentylacji i klimatyzacji

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp.z o.o. (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy w Gliwicach na stanowisku:

Instalator C.O., klimatyzacji, wentylacji

Główne zadania:

- montaż i serwis C.O., klimatyzacji i wentylacji

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia na ww.stanowisku;

- znajomości branży wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania,

- mile widziana znajomość rysunku technicznego,

- mile widziana umiejętność spawania elektrycznego lub gazowego,

- umiejętności pracy w zespole;

- sumienności i dokładności przy realizacji powierzonych prac.

Oferujemy:

- pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,

- wynagrodzenie odpowiadające wiedzy i doświadczeniu.

Mapa GliwiceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter instalacji C.O., wentylacji i klimatyzacji

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję