Magazynier

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez tescogliwice (osoba prywatna) -

Magazynier

Pełna treść ogłoszenia Magazynier

Opis stanowiska:
- Kompletacja towaru
- Prace magazynowe
Wymagania:
- Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- badania psychotechniczne
- książeczka Sanitarno Epidemiologiczna
- dyspozycyjność (praca na zmiany)
- oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn
Oferujemy:
- długookresowa i stabilna praca w ramach umowy cywilno-prawnej
- wynagrodzenie zależne od wyników w pracy (cztery przedziały płacowe od 11,35 zł aż do 25,68 zł za godzinę)
- Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka

tel. 32 232-06-29
adres: ul. F. Chopina 2, Gliwice (9.00-17.00)

Mapa GliwiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Magazynier

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję