INSULADD ceramiczny dodatek izolacyjny odbijający promieniowanie cieplne.

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez Marek Lekan (firma) -


Pełna treść ogłoszenia INSULADD ceramiczny dodatek izolacyjny odbijający promieniowanie cieplne.

Marek Lekan Gliwice- Dystrybutor na terenia Polski Południowej.

INSULADD jest ceramicznym dodatkiem izolacyjnym odbijającym promieniowanie cieplne mającym zastosowanie do wszelkiego rodzaju farb nakładanych na różne powierzchnie, jest stosowany jako izolacja termiczna domów, fabryk, hal magazynowych, cystern, zbiorników kriogenicznych, zbiorników gazowych, linii przesyłowych, statków itp.

-Nadaje właściwości izolacyjne farbie
-Bezpieczny w użytkowaniu, nie toksyczny, bezpieczny dla środowiska.
-Do zastosowania z farbami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz dachowymi.
-Zastosowanie w ciepłym i w zimnym klimacie.
-Redukuje koszty ogrzewania - chłodzenia.
-Prosty w użyciu.
-Idealny do użytku domowego jak i w przemyśle.
-Ogranicza kondensacje pary wodnej w pomieszczeniach

Nie pozwól się oszukać podróbkami... Insuladd jest jedynym dodatkiem ceramicznym wyprodukowanym we współpracy z NASA. (US Patent Application No. 61/108,977).

INSULADD można stosować z każdym rodzajem farb przez co ma on wszechstronne zastosowanie w budownictwie i przemyśle.

Produkt ma postać białego proszku w postaci ceramicznych kulek-mikrosfer o grubości ścianki 2nm posiadających we wnętrzu około 70% próżnię (ciśnienie wewnątrz około 300hPA) przez co działanie termoizolacyjne jest podobne do zasady działania termosu.

Powierzchnia pomalowana farba z dodatkiem INSULADD odbija ciepło zapobiegając jego przenikaniu przez zabezpieczoną powierzchnię.
Insuladd ceramiczny dodatek do farby jest dodatkiem, który mogą być dodawane do wszelkiego rodzaju farb i powłok. Insuladd odbija promieniowanie cieplne takie jak światło słoneczne, jak również ciepło generowane przez grzejniki w domu i kominki. Włókno szklane, styropian i pianki izolacyjne nie odzwierciedlają tej metody i mogą jedynie spowolnić proces przenikania ciepła przez strukturę izolowaną. (Ciepła zawsze przemieszcza się w kierunku chłodniejszych obszarów.) Ważne jest, aby pamiętać, że błyszczące białe farby są dość dobre do odbijania promieniowania słonecznego, ale mają bardzo wąski zakres odbicia i nie odbijają promieniowania podczerwonego emitowanego przez (grzejniki i kominki). Insuladd w zmieszaniu mieszać w błyszczącą białą farbą jest ponad 40% bardziej energooszczędny niż sama błyszczącą białą farba po umieszczeniu na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i 100% bardziej energooszczędny we wnętrzach, w których ze względu na kolor farby lub sama farba nie posiada właściwości termoizolacyjnych.

Malowaną powierzchnię należy pokryć dwa razy farbą wymieszaną z proszkiem INSULADD w celu uzyskania najlepszego działania na malowanej powierzchni, właściwości izolacyjne powłoka uzyskuje dopiero po wyschnięciu i zacieśnieniu mikro kulek ceramicznych. Idealnym rozwiązaniem jest pokrycie izolowanego obiektu od środka jak i od zewnątrz.
Podczas procesu wysychania luźne w stanie płynnym mikrosfery zostają zagęszczone tworząc upakowaną i szczelną barierę ochronną, odbijającą promieniowanie cieplne zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz.

Mapa GliwiceProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - INSULADD ceramiczny dodatek izolacyjny odbijający promieniowanie cieplne. ,92 zł


Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gliwice City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj