Gliwice Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez praca50 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Gliwice Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Pracując z nami będziesz zajmować się:

przygotowywaniem i wdrażaniem strategii marketingowej na rynek lokalny
planowaniem i organizacją kompleksowych akcji marketingowych i sprzedażowych
realizacją planów wsparcia sprzedaży zgodnie z określonymi celami
współpracą przy planowaniu budżetu marketingowego
monitorowaniem i analizą wyników sprzedaży
monitorowaniem skuteczności prowadzonych działań promocyjnych
zarządzaniem i aktualizacją strony internetowej
prowadzeniem prezentacji produktu
monitorowaniem działań konkurencji
koordynowaniem udziału firmy w wydarzeniach branżowych

Oczekujemy:
doświadczenia w sprzedaży usług B2C
podstawowej wiedzy z zakresu marketingu
kreatywnego podejścia do stawianych zadań i napotkanych problemów
umiejętności planowania działań marketingowych
rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
bardzo dobrej organizacji pracy, wyróżniania priorytetów
nastawienia na rezultat i osiąganie celów
dobrej znajomości pakietu MS Office
zdolności analitycznych
czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
możliwość uczestnictwa w szkoleniach
niezbędne narzędzia pracy
warunki pracy sprzyjające osiąganiu samorealizacji zawodowej
zróżnicowany zakres obowiązków

Mapa GliwiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Gliwice Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję