Fotografia architektury i wnętrz - Lentus - Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez biuro.informacyjne1 (osoba prywatna) -

Fotografia architektury i wnętrz - Lentus - Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów

Pełna treść ogłoszenia Fotografia architektury i wnętrz - Lentus - Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów

Lentus

ul. Gen. W. Andersa 2e/77

41-200 Sosnowiec

Tel. 507 48 10 18

www.zatrzymanewkadrze.com.plOfertę kieruję do osób, które wykorzystują fotografie architektury i dla których nie jest obojętna jakość wykonanej dokumentacji fotograficznej.

Przez narząd wzroku dociera do nas około 85% informacji a większość z nas jest wzrokowcami. Dlatego przekaz wizualny jest stosowany w reklamie i marketingu.

Wielokrotnie zdarza się, że zamieszczane zdjęcia nie oddają rzeczywistości w sposób wiarygodny, a wręcz ją przekłamują, negatywnie wpływając na jej odbiór a tym samym możliwość zainteresowania potencjalnego nabywcy.

Fotografując odbieram architekturę przez pryzmat:

potencjalnego klienta wykonuję ujęcia tych elementów, które są istotne,
profesjonalnego fotografa gdyż posiadam umiejętności i wiedzę a więc wykonuję ujęcie które przemówią do klienta,

Pojedynczym zdjęciem można oddać więcej niż całą serią zdjęć robionych amatorsko i bez przygotowania.

Generalizując, wykonanie zdjęcia lub serii zdjęć, jest tylko jedną z wielu czynności, które stanowi ukoronowanie ciągu działań przygotowawczych, na które składają się m.in. sprzątanie pomieszczenia, stylizowanie wnętrza i zadbanie o odpowiednie oświetlenie. Dlatego zrobienie serii zdjęć w jednym pomieszczeniu potrafi trwwć wiele godzin.
Czasami zdjęcia wykonywane są etapami wnętrza można sfotografować praktycznie w każdej chwili, a przy ujęciach z zewnątrz trzeba czekać na odpowiednie warunki oświetleniowe.

W wypadku zdjęć przemysłowych niezwykle istotne jest poznanie zasad rządzących procesami produkcji, magazynowania, itp. aby było możliwe wykonanie ujęć, które uwypuklą kluczowe elementy i zalety wnętrza.

Lepsza fotografia to gwarancja przyspieszenia procesu sprzedażowego. Dzięki fotografiom unikniemy zbędnych pytań ze strony przyszłego nabywcy i oszczędzimy czas. Jednocześnie inwestycja w dokumentację fotograficzną jest znikoma w porównaniu do wartości nieruchomości, więc warto by zdjęcia wykonał doświadczony fotograf.

Wykonane fotografie dostarczam w formie plików w najwyższej jakości. Wykonuję wszystkie prace postprodukcjne.

Więcej na:

http://www.zatrzymanewkadrze.com.pl/architektura_wybrane.html

http://www.zatrzymanewkadrze.com.pl/

Mapa GliwiceProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Fotografia architektury i wnętrz - Lentus - Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów


Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gliwice City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj