Firma zatrudni pracownika do działu zamówień i inwentaryzacji

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez Tesco (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Firma zatrudni pracownika do działu zamówień i inwentaryzacji

Firma Tesco zatrudni pracownika do działu zamówień i inwentaryzacji

Zakres Obowiązków:
Zliczanie produktów wchodzących w dany obszar inwentaryzacji
Współpraca z pracownikami stoiska i kierownikami działów w celu weryfikacji wyników inwentaryzacyjnych
W razie konieczności wykonywanie czynności związanych z zamówieniami

Od kandydata oczekujemy

Mile widziana znajomość asortymentu
Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność, samodzielność, dokładnośći zaangażowanie w pracę
*Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami
* Umiejętność dobrej organizacji pracy
*znajomość obsługi komputera, oraz pakietu MS Office ( przynajmniej na poziomie podstawowym)

Oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę
Regularne i terminowe wynagrodzenie
Pakiet socjalny
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Szeroki zakres szkoleń na stanowisku pracy
Duże możliwości rozwoju zawodowego
Pracę dla osób pełnoletnich bez górnego limitu

Oferty proszę składać na adres e'mail lub osobiście na adres Tesco Helical -DKZ(Centrum Europa) ul. Pszczyńska 315 najlepiej w godzinach od 9:00 do 14:00 Tel. kontaktowy 32 33 97 908, 32 33 97 018
Na złożonych dokumentach proszę dopisywać nagłówek( DKZ )

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Tesco /Polska/ Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926

Mapa GliwiceProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Firma zatrudni pracownika do działu zamówień i inwentaryzacji

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję