Firma Tesco zatrudni sprzedawce na stoisko Lady do sklepu Tesco w Gliwicach

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez Tesco (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Firma Tesco zatrudni sprzedawce na stoisko Lady do sklepu Tesco w Gliwicach

Zatrudnimy sprzedawce na stoisko Lady do sklepu Tesco w Galerii Europa Centralna w Gliwicach ul. Pszczyńska 315

Zakres Obowiązków:
Obsługa klienta na stoisku Lady zgodnie ze standardami Tesco

Wymagania:
Znajomość asortymentu( mile widziana)
Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę
Mile widziane doświadczenie w pracy na stoisku Lady
Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
Szeroki zakres szkoleń na stanowisku pracy
Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
Pracę dla osób pełnoletnich bez górnego limitu

CV proszę przynieś lub przesłać na adres:
TESCO Helical (LADY) ul. Pszczyńska 315 lub przynosić osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 9,00 do 17,00 na stoisko .Podanie mozna przesłać również na skrzynkę e'mail.
Tel. kontaktowy 32 33 97 906 lub 32 33 97 903
Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Tesco /Polska/ Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Mapa GliwiceProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Firma Tesco zatrudni sprzedawce na stoisko Lady do sklepu Tesco w Gliwicach

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję