AGENT NIERUCHOMOŚCI, POMOCNIK AGENTA

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez Domstudio (firma) -

Pełna treść ogłoszenia AGENT NIERUCHOMOŚCI, POMOCNIK AGENTA

Obowiązki:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie
-pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości
-podpisywanie umów pośrednictwa
-prezentacja ofert potencjalnym klientom
Kwalifikacje:
- łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętność pracy z klientem
- dobra organizacja pracy
- doświadczenie mile widziane
- własny samochód
Oferujemy:
-niezbędne narzędzia pracy
-wysokie nakłady na reklamę ofert
-szkolenia i wsparcie merytoryczne
-nienormowany czas pracy
-perspektywiczną pracę w sympatycznej atmosferze
-atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
-wynagrodzenie stałe do indywidualnego ustalenia

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami

Mapa GliwiceProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - AGENT NIERUCHOMOŚCI, POMOCNIK AGENTA

Polecane, ciekawe strony z Gliwic. Prowadzisz serwis o Gliwicach lub zwiazany z Gliwice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gliwicki Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal i Telewizja w Gliwicach !Zobacz stronę Zajęcia pływania w Gliwicach !Zobacz stronę Gliwice - Miejski Portal Internetowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gliwice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gliwic: Zabrze ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję